Realizujeme přímý prodej koncovým zákazníkům, distribuci a redistribuci mobilního obsahu našim klientům z vlastních zdrojů divize MobilBonus Entertainment i od předních českých i světových vývojářů a dodavatelů mobilního obsahu.

Významnou část naší distribuce tvoří hudební mobilní obsah včetně originálních reálných a polyfonních melodí od hudebních vydavatelství SONY/BMG, EMI, UNIVERSAL a WARNER MUSIC s distribuční licencí pro ČR a SR, zároveň jsme partnerem organizací sdružujících autory hudby a textů za účelem ochrany jejich autorských práv – OSA pro Českou republiku a SOZA pro Slovensko.

Páteř naší nabídky mobilního obsahu tvoří především:
JAVA HRY a APLIKACE – slide show, chat, e-knihy
SYMBIAN HRY a aplikace

POLYFONNÍ melodie v nejvyšší kvalitě
REÁLNÉ ORIGINÁLNÍ melodie
REÁLNÉ COVER melodie
REÁLNÉ MELODIE a ZVUKY
REÁLNÉ HLÁŠKY v českém, slovenském a anglickém jazyce

TAPETY - obrázky na pozadí displejů optimalizované pro konkrétní koncové mobilní zařízení na základě jeho možností zobrazení
ANIMACE – pohyblivé obrázky
MOBILNÍ VIDEA – optimalizované formáty pro mobilní telefony a konkrétní datový přenos – donwload, streaming
TÉMATA – změna stylu grafiky menu i hudebního obsahu pro vybrané podporované mobilní telefony


Klientům nabízíme možnost generovat atraktivni zisky prodejem našeho mobilního obsahu pomocí jejich marketingových prostředků.
Služby efektivně využijí firmy oslovující veřejnost prostřednictvím tiskové inzerce, webových portálů, rozhlasové a televizní inzerce či jiných autdiovizuálních mediálních a interaktivních prostředků.

Nákup obsahu probíhá objednávkou (a přímou platbou) obsahu pomocí příkazové PR SMS zprávy a následným stažením obsahu do mobilního telefonu uživatele z WAPového odbavovacího rozhraní.

Vzorový formát SMS:
MOB(mezera)KOD
na tel. č. 90Y 09 XX


Disponujeme sofistikovaným odbavovacím systémem a vyspělým content management systemem (CMS). Naše služby zahrnují i helpdesk a dohledové centrum pro operátora infolinky podpory.

Našim klientům umožňujeme umístit jejich orignální obsah do našeho odbavovacího systému za účelem komerční i nekomerční distribuce, propagace, reklamní kampaně či k jiné komunikaci za pomoci dostupných technologií - PR SMS (MO, MT), MMS, WAP, GPRS data a UMTS(3G)

Nové technologie a metody zpracování SMS nám umožnily zpřístupnit našim klientům nové způsoby prodeje mobilního obsahu se zajištěním pravidelného příjmu a vyšší ziskovost pomocí opakovaných MT PR SMS, jedná se o tzv. Balíčky mobilního obsahu. Koncovému uživateli je formou pravidelného doručování předplatného poskytován jím vybraný balíček mobilního obsahu zahrnující stejné nebo i různé typy obsahu, např. 2 tapety a 1 mobilní video. Výhoda pro koncového uživatele spočívá v tom, že mobilní obsah získá oproti běžnému pořízení s velmi vysokou slevou , třeba např. tři polyfonní melodie za cenu jediné.

Pro partnery, kteří provozující webové portály poskytujeme komplexní řešení realizované jako prodejní portál, e-shop mobilního obsahu, zakomponovaný a snadno implementovatelný do stávajících webových stránek konkrétního partnera včetně grafiky a stylů.
Běžný návštěvník webových stránek partnera získá dojem, že mobilní obsah nabízí přímo partner sám, přitom portál centrálně spravuje (aktualizace, editace,akce …) a technickou podporu poskytuje MobilBonus.

Kontaktujte nás - info

Mobilní content

Poskytujeme komfortní katalog pro výběr mobilního obsahu dle typu kategorií, názvu, objednacích kodů, typu mobil. telefonu apod. včetně náhledů.

Na webové stránky poskytujeme hotové e-shopy určené k prodeji mobilního contentu, které lze přizpůsobit  designu vašeho webu.

Case Study

Ukázky realizovaných mobilních marketingových programů

Klient: Metropolis
Projekt: Grafika do časopisu
Klient: 1000her.cz
Projekt: E-shop mob. obsahu
Klient: MobilBonus
Projekt: E-shop mob. obsahu