Služba představuje komplexní zabezpečení SMS a JAVA chatu pro koncové uživatele, kteří mohou v mobilním telefonu textovou formou komunikovat („chatovat“) s operátorem na zvolené téma (právní poradenství, navigace, kulturní servis...).

Disponujeme centrem operátorů a jsme připraveni přizpůsobit své kapacity vašim potřebám. Ke službě chat poskytujeme administrátora, který spravuje váš účet, provádí kontrolu celého procesu. Detailní statistiky máte k dispozici online.V případě vlastních operátorek dodáváme komfortní aplikaci ke správě chat aplikace a poskytneme zaškolení pracovníků.

Pokud se nechcete zatěžovat správou, celý chat včetně fotografií a grafiky Vám zabezpečíme.


LIVECHAT – Livechat je Java aplikace určená pro mobilní telefony. Uživatel si stáhne a instaluje aplikaci na svůj mobilní telefon, kde má k dispozici komfortní adresář osob pro chat s možností pohodlné editace, odesílaní zpráv a archivace. Aplikace funguje podobně jako klient pro instatní zprávy (ICQ, MSN, Yahoo).

Kontaktujte nás - info

Chat aplikace

aplikace SMS chat umožňuje komfortní komunikaci klienta s operátorkou prostřednictvím SMS na libovolné téma (informační servis...). K aplikaci nabízíme komfortní administrátorské rozhraní.

Case Study

Ukázky realizovaných mobilních marketingových programů

Klient: AHA
Projekt: SMS chat